Další World of Tanks song do mé sbírky. :) Doufám, že si písničku užijete stejně jako tu předešlou! :)
Píseň stahujte zde: http://www.mediafire.com/download/6r2hwh4wjgarccc/%C4%8CESK%C3%9D+WORLD+OF+TANKS+SONG+-+Ze+%C5%BEeleza+brat%C5%99i.mp3
𝐈𝐍𝐅𝐎𝐑𝐌𝐀𝐂𝐄 ✎
☆ Originální nesestříhaná použitá hudba ••● https://www.youtube.com/watch?v=ReF6iQ7M5_A&list=LL3XWAJOLKWzu9e-Vc9_VDFA&index=4
★ Všechny záběry ze hry jsou z oficiálního kanálu Wargamingu
𝐈𝐍𝐅𝐎𝐑𝐌𝐀𝐂𝐄 𝐎 𝐄𝐃𝐈𝐓𝐀𝐂𝐈 ✂
☆ Na nahrávání a editaci zvuku používám Audacity
★ Na editaci videa používám Camtasia Studio 8
𝐓𝐄𝐗𝐓 𝐒𝐎𝐍𝐆𝐔
REFRÉN
Ze železa bratři,
jak se patří,
v celku machři.
Sílu mají za tři,
ten kdo je spatří,
do hrobu patří.
Úspěchem se oni živý,
a oni střílí,
nepřátele bídný!
▔▔▔▔▔▔▔
Jeden je velký,
přerostl bejky,
z tanků dělá žvejky.
V boji je obstojný,
však enormní,
neprůbojný!
Druhý je vítr,
na kopec vlítl,
je na tanky filtr.
Přes mapu směrem,
cestou tanky pere,
na základnu žene.
A o tom třetím,
z tanku dělá smetí,
zlý je jak prokletí.
On nezná slitování,
svůj tým dobře chrání,
i základnu brání.
V pořadí čtvrtý,
pancíř celkem tvrdý,
na své dělo hrdý.
To co se hýbe,
tak to chcípne,
a to rychle!
A co ten pátý,
z tanků serve pláty,
v týmu je přesvatý!
Nikdo na něj nedá,
pancíř ale nemá,
to nikomu neva.
On rád čistí cesty,
hrdina to čestný,
je to tančík šestý!
Věž jak ulita šneka,
korba ale měkká,
asi jako veka.
Trávíme s nimi chvíle,
my to víme,
proto je ctíme,
Každý tank je v něčem dobrý,
jsou našimi vzory,
s důležitou rolí.
Tankisté čeští,
i Slovenští,
držím vám pěsti!
Ze železa bratři,
jak se patří,
v celku machři.