INFO,DALSZÖVEG LENNT!!!
Zene/Master : M'c RiP Records ®
Kövess Facebookon: https://www.facebook.com/mcriphunrap
Alapzenék: http://soundcloud.com/juhaszarpad88
Dalszöveg a leírásban :)
Dalszöveg :
Intro:
Emlékezzetek csak vissza....
Ki volt akkor hüje és ki volt a tiszta?....
Nézz egy kicsit magad köré ember....
Mindenki a porba fetreng....
egyszer tesznek alád de rendessen....
mindenki szavát szürke homályba temeted....
S eljön az idő a harcra,
Ne csak fejjel mennyetek a falnak....
REF: Kezeket fel,pörögjön ritmus!
Kezeket fel,itt egy rap himnusz!
Kezeket fel,harcolj velem!
Vajdaságért állj ki mellettem!
Magyar vagyok,magyar leszek
Akkor is ha a határok kirekesztenek!
Akkor sem leszek senki kutyája
A szókimondó rappemet mindenki meg utálja.
1. Tönkre tettek mindent mit felépitettünk
Kezünk megkötve hogy tovább építhessünk!
Csak rabolnak,elveszik azt is ami nincsen,
S árva szemekkel bámulunk az egészen..
Napról-napra mélyebb a süllyesztője,
Itt a kezdődik a szegény élet útvesztője!
Belekeveredtél nincs kiút,elnyel egészben
Egy két dolgot mindig nem értek az egészben
Miért engeditek?!Álljatok fel és harcoljatok!
A szavaitokért bátran kiálljatok!
Ha nem megy,gyertek velem
és hangossan kiáltsátok,azt hogy!
REF: Kezeket fel,pörögjön ritmus!
Kezeket fel,itt egy rap himnusz!
Kezeket fel,harcolj velem!
Vajdaságért állj ki mellettem!
Magyar vagyok,magyar leszek
Akkor is ha a határok kirekesztenek!
Akkor sem leszek senki kutyája
A szókimondó rappemet mindenki meg utálja.
2. Elszomorítóan festenek a gyárak,
Pókhólóba borulva üressen állnak,
mit is tehetnénk mi fiatalok ellene,
pakoljuk a bőröndünket és húzunk innen el fele
Nem ez kellene,hogy legyen a megoldás
Hisz itt nőttünk fel,ezért nehéz az elválás
De tudnotok kell ha nincs jövő nemsok a remény,
Sok embert szíven szúr ez a vélemény
Építenek új játszó tereket,
De bármikor arra megyek nem látok ott gyereket.
Elcsuklik a hangom és a szivem megszorul,
Látni,hol nőttem fel az agyam is elborul
REF: Kezeket fel,pörögjön ritmus!
Kezeket fel,itt egy rap himnusz!
Kezeket fel,harcolj velem!
Vajdaságért állj ki mellettem!
Magyar vagyok,magyar leszek
Akkor is ha a határok kirekesztenek!
Akkor sem leszek senki kutyája
A szókimondó rappemet mindenki meg utálja.
3. Ilyen az igazság,egy gyenge fájó pont
A sötét lelkeken egy mély fehér folt.
Nem fejeztem egyetemet mégsem vagyok csóró,
nem kell ferrari,megteszi ez az olcsóbb
ha itt élsz megtanulod becsülni a keveset
és a jóban nem veszited el az emberségedet
Az összes okosnak kapát a kezébe,
Gondolom párszor felnéznének a kék égre
Nem fogok elindítani revolúciót,
De az egyetlen vagyok ki megírta ezt a pár sort
Itt nőttem fel a neve Magyarcsernye
Örülnék ha egyszer újra magyar lenne....
REF: Kezeket fel,pörögjön ritmus!
Kezeket fel,itt egy rap himnusz!
Kezeket fel,harcolj velem!
Vajdaságért állj ki mellettem!
Magyar vagyok,magyar leszek
Akkor is ha a határok kirekesztenek!
Akkor sem leszek senki kutyája
A szókimondó rappemet mindenki meg utálja.